FK Český Lev Těchlovice 0:1 SK Březiny (0:0)

V sobotu 27.8.2016 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo poslední přípravné utkání před začátkem nové soutěže 2016/2017. Na domácím trávníku přivítalo soupeře z Březin. Zápas se hrál za horkého slunečného počasí na travnaté ploše.

naše sestava: P.Mareš, P.Trlica ml., M.Krišanda, M.Plosza, M.Adamec, J.Klečka, M.Hyl, O.Fiala, J.Štarman, P.Kunta, O.Homola

náhradníci: J.Krišanda, V.Fiala, M.Lánský, J.Kohout, O.Boháč, J.Krebs, F.Hýl, P.Víšek

První poločas se hrál vyrovnaný zápas. První šanci ke skórovaní měl Pavel Kunta, ale jeho střela z hranice pokutového území skončila na břevně. Do poločasu měli stejnou příležitost i hosté, ale zastavilo je břevno branky, kterou hájil Petr Mareš.
Druhý poločas již měli mírnou převahu hráči Březin. V 80. minutě byl v našem pokutovém území sražen hostující útočník a nařízený pokutový kop proměnil v jedinou branku utkání březinský Šimek.

První mistrovské utkání se hraje v sobotu 3.9.2016 od 17:00 hod. v Krásné Lípě.
Čt 21. prosinec 2017, 21:13:20 CET