FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
TJ DOLNÍ HABARTICE  1 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:1) (PK 4:5)
V sobotu 21.10.2017 od 15:30 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Dolních Habarticích. Zápas se hrál za chladného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Štarman J., Fiala O., Gálik O., Kunta P., Trlica P., Hýl F., Vejražka J., Frič D.

Náhradník: Krišanda M.


Rozhodčí: Šefčík L., Hrubý P., Jachimstál B.   V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání. Ve 44. minutě po VPK za hranicí pokutového území rozehrával Petr Trlica PVK a střelou k tyči otevřel skóre utkání. 0:1. Na tuto branku již domácí nemohli do poločasu odpovědět a tak jsme odcházeli do kabin za těsného vedení 0:1.
   Druhý poločas se domácí hráči snažili zvrátit stav utkání a zatlačili naše mužstvo do hluboké defenzivy. V 70. minutě po skrumáži v našem pokutovém území se podařilo P. Horvátovi střelo po zemi vyrovnat. 1:1.  Poté měli jak domácí tak naši hráči ještě několik příležitostí ke vstřelení branky, ale na obou stranách dobře zachytali gólmani. 1:1.
Na řadu přišli pokutové kopy. Jelikož první pokus domácích Petr Víšek zlikvidoval a naši střelci se nezmýlili ani jednou připsali jsme si opět pro nás důležitý bonusový bod.


 
St 20. prosinec 2017, 21:48:15 CET
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one