FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SK VELKÝ ŠENOV  4 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)
V sobotu 23.9.2017 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání ve Velkém Šenově. Zápas se hrál za deštivého počasí na travnaté ploše.


Naše sestava: Víšek P., Kohout J., Hyl M., Šindelář M., Štarman J., Fiala O., Frič D., Hýl F., Adamec M., Kunta P., Trlica P.

Náhradníci: --


Rozhodčí: Procházka R., Pilecký M., Havran J.


 
   Na zápas jsme dorazili pouze z jedenácti hráči !! V prvním poločase se hráči drželi taktických rad nového trenéra Jardy Ehla, který jim před utkání nastínil taktiku naší hry. V prvním poločase jsme drželi krok se soupeřem, který sestoupil z 1.B třídy. Poločas 0:0.
   Ve druhém poločase domácí přidali na aktivitě. V 53. minutě po individuální chybě jsme prohrávali 1:0. O deset minut později přidal domácí Vichterey druhou branku a v 68. minutě střelou Kříže jsme už prohrávali 3:0. Naši hráči se všab svojí bojovností snažili o solidní výsledek. První příležitost byla v 77. minutě dalekonosná střela Petra Trlici, která skončila na břevnu domácí brány. V 80. minutě už se ovšen Petr Trlica nemýlil a hlavou snížil na 1:3. Po rozehrání se k míči dostal Pavel Kunta a svoje sólo na branku domácích proměnil v náš druhý gól. 2:3. Domácí byli v tuto chvíli jako opaření. Další příležitost měl opět Petr Trlica, který hlavičkoval těsně vedle domácí brány. Bohužel jsme náš závěrečný tlak ve vyrovnávací branku nezvládli a v 89. minutě rozhodl čtvrtým gólem pro domácí Kříž. V divokém utkání jsme prohráli 4:2.
St 1. listopad 2017, 15:19:58 CET
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one