FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  8 : 1  SK MARKVARTICE  (3:0)
V sobotu 15.4.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo domácí mistrovské utkání s mužstvem SK Markvartice. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Krebs J., Fiala O., Klečka J., Novák T., Erneker Z., Kunta P., Trlica P. ml.

náhradníci: Vejražka J., Boháč O., Lánský M., Kohout J., Fiala V., Frič D., Krišanda J.


sestava hostí: Gregor V., Kolman P., Göttlich T., Zeman L., Labuda M., Bernat M., Gaher J., Burián R., Němeček V., Bosák J., Křovina Z.

náhradníci: Hagara D., Šlechta K., Svoboda T., Starosta K., Kalivoda M.


rozhodčí: Jarisch D., Pöschko J., Skabrouth V.Hned od úvodního hvizdu si naši hráči vytvořili územní převahu a tlačili se do zakončení. První branka na sebe nenechala dlouho čekat a tak v 8. minutě otevřel skóre náš nejzkušenější hráč Tomáš Novák. 1:0. Ve 14. minutě to už bylo 2:0 a to když si hostující Kolman Petr srazil míč do vlastní brány. V 18. minutě se krásně uvolnil Zdenek Erneker a střelou k levé tyči markvartické brány uzavřel poločasové skóre na 3:0.
Úvod druhého poločasu se našim hráčům nevydařil, přestože se pod tlak nedostali tak v 55. minutě pozapomněli na volného markvartického Lukáše Zemana, který tvrdou střelou z hranice "malého vápna" snižoval na 3:1. To bylo ovšem ze strany soupeře vše. V 60 minutě z PVK přízemní střelou k pravé tyči zvyšoval Tomáš Novák na 4:1. O deset minut později Pepa Klečka zvyšoval už na 5:1. O minutu později předvedl krásné sólo Pavel Kunta a přízemní střelou už do prázdné brány navýšil skóre na 6:1. V 73. minutě Ondra Fiala téměř z nemožného úhlu z brankóvé čáry skóroval na 7:1 a dvě minuty před koncem utkání střídající Jirka Kohout parádním lobem překonal gólmana Markvartic a stanovil tak závěrečný účet tohoto utkání na 8:1.

 
Čt 1. červen 2017, 11:59:11 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one