FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 0  JISKRA STARÉ KŘEČANY (2:0)
V sobotu 2.4.2016 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo první jarní utkání na domácím hřišti. Za slunečného počasí na dobře připraveném trávníku přivítalo Jiskru Staré Křečany.

sestava domácích: Víšek P., Nídr D., Novák T., Fiala O., Trlica P. ml., Štarman J., Holakovský J., Mužík J., Frič V., Kunta P., Vobecký M.

náhradníci: Erneker Z., Trlica L.

sestava hostí: Mohr D., Dragoun Z., Tichý P., Steimanščuk R., Beneš M., Vít Z., Horák S., Němeček M., Hroděj M., Vaněk M., Latislav L.,

náhradník: Branda Karel

rozhodčí: Havran J., Forro S., Kalvach J.

Od úvodního hvizdu měli naši hráči herně navrch. V 11. minutě se na pravé straně uvolnil Pavel Kunta, který poslal krásnou přihrávku na Michala Vobeckého, který přízemní střelou otevřel skóre utkání. 1:0. Ve 12. minutě se nádherně uvolnil Jirka Štarman a šel sám na hostujícího gólmana Mohra, který ale jeho střelu vytlačil na rohový kop. Ve 38. minutě zakončoval Ondra Fiala po nezištné přihrávce Davida Nídra a opět přízemní střelou podruhé skóroval. 2:0. Ve 41. minutě po faulu v pokutovém území hostů zahrával Tomáš Novák pokutový kop, ale skvěle chytající gólman Mohr jeho střelu vyrazil. Ve 42. minutě měl Tomáš Novák na kopačce třetí branku, ale "zázračný" zákrok Mohra míč za brankovou čáru nepustil. Poločas 2:0.
   Druhý poločas opět předváděli naši hráči výborný výkon, který korunoval třetí brankou Petr Trlica ml. Ten se napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti a trefil přesně pravý horní roh křečanské brány. 3:0. V 75. minutě po přečíslení hostující obrany centroval Pavel Kunta přesně na hlavu Jirky Štarmana a ten zvyšoval už na 4:0. V závěru se ještě blýskl střelou zdálky Luboš Trlica, ale jeho střela skončila na břevně. Konec utkání4:0.
Po 16. květen 2016, 12:38:55 CEST