FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 3  SK MARKVARTICE  (0:3)
V sobotu 17.10.2015 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti. Na trvnatém povrchu za deštivého počasí přivítal mužstvo SK Markvartice,

sestava domácích: Víšek, Štarman, Majer, Gálik, Trlica, Novák, Mužík P., Mužík J., Hýl, Veselý, Kunta.

náhradníci: Trlica L., Frič, Šlaj, Trlica P. st.,

sestava hostí: Gregor, Polan, Zeman, Göttlich, Svoboda, Raba, Gaher, Svoboda T., Šimek, Vlach, Bernat

náhradníci: Nídrle, Kolman, Hagara, Šafránek, Benzl

rozhodčí: Kožár, Dvořák, Šefčík

Úvod utkání patřil hostům.  Ve 2. minutě se krásně uvolnil Jakub Šimek a střelou k levé tyči Víškovy brány otevřel skóre utkání. 0:1. Ve 4. minutě po centru z levé strany pdo našeho pokutového území se dva naši bráníci hráči srazili a míč se dostal k volnému Šimkovi, který podruhé v zápase skóroval. 0:2. Hosté byli rychlejší a vypracovávali si hodně šancí. Na snížení jsme hohli pomýšlet po šanci Filipa Hýla, který minul centr z pravé strany. Ve 22. minutě po rychlém protiútoku a přízemním centru z pravé strny propálil hostující Vlach potřetí gólmana Víška. 0:3. Do poločasu si hosté vypracovali ještě jednu gólovou šanci, ale míč, který již mířil do prázdné Víškovy branky vykopával Petr Trlica. Poločas 0:3.
Po přestávce se začalo přitvrzovat v osobních soubojích. To vyvrcholilo v 65. minutě, kdy po faulu a druhé žluté kartě předčasně odešel ze hřiště hostující Vlach. Poté se zápas odehrával většinu času před brankářem hostí Gregorem, který likvidoval několik šancí našeho mužstva. V 70. minutě se nejlépe zorientoval před brankou hostí Jan Majer a přízemní střelou snížil na 1:3. V další části utkání jsme se již nedokázali prosadit i díky skvělým zákrokům brnkáře Gregora a tak utkání skončilo výhrou hostí 1:3.

Čt 11. únor 2016, 12:33:45 CET