TJ KRÁSNÁ LÍPA  1 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:1)  PK 1:3
V sobotu 10.10.2015 od 16:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání na hřišti v Krásné Lípě. Zápas se hrál na travnatém povrchu za studeného slunečného počasí.

sestava domácích: Drahoňovský, Cempírek, Pešír, Lipman, Jungmann, Smejkal, Holubek, Roubíček, Huňara, Novák, Pešír M.,

náhradníci: Bár, Koutník, Sekyra

sestava hostí: Víšek, Majer, Gálik, Trlica P., Novák, Kunta, Hýl, Erneker, Veselý, Frič

rozhodčí: Pilecký, Havran, Hartig

Celé utkání jsme odehráli pouze s deseti hráči. V úvodu utkání ve 4. minutě krásnou střelou k pravé tyči protáhl Tomáš Novák domácího brankaře Drahoňovského, který střelu vyrazil na rohový kop. V 6. minutě likvidoval domácí gólman střelu Filipa Hýla. V 7. minutě, po faulu Jana Majera, měli domácí příležitost zahrávat volný přímý kop z hranice pokutového území. Domácí Novák nastřelil břevno Víškovy branky. Ve 12. minutě po rohovém kopu domácích hlavičkoval Jungmann nad Víškovu branku. V 15. minutě krásně uvolnil Bohouš Veselý Pavla Kuntu a ten nastřelil tyč Drahoňovského brány. Ve 23. minutě zahrávali domácí volný přímý kop a po přihrávce na volného Roubíčka, který přízemní střelou k levé tyči vstřelil úvodní branku utkání. 1:0. Ve 34. minutě, po faulu na Bohouše Veselého, zahrával Tomáš Novák volný přímý kop, ale domácí gólman střelu chytil. Ve 37. minutě po rohovém kopu domácích "vyboxoval" Petr Víšek míč, který mířil do brány. Ve 40. minutě mířil domácí Cempírek těsně nad Víškovu bránu. Ve 41. minutě nezachytil pěkný centr Tomáše Nováka Pavel Kunta, a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0.
Druhý poločas byli domácí aktivnější a ve 47. minutě měli gólovou šanci, kterou bravurně zlikvidoval brankář Víšek. V 50. minutě mířil Bohouš Veselý nad bránu domácích. V 56. minutě měl velkou příležitost k vyrovnání Zdenek Erneker po krásné přihrávce Ondry Gálika, ale jeho pokus brankář Drahoňovský chytil. V 69. minutě se ke střele napřáhl domácí kapitán Pešír, ale jeho střelu Petr Víšek kryl.  V 86. minutě po faulu na Pavla Kuntu zahrával Tomáš Novák přímý volný kop z hranice pokutového území domácích, ale jeho střelu tečoval domácí hráč ve zdi rukou, a tak hlavní rozhodčí Pilecký nařídil pokutový kop. Ten v 86. minutě s přehledem proměnil Tomáš Novák. 1:1. Do konce utkání již branka nepadla, a tak přišly na řadu pokutové kopy, ve kterých jsme byli jednoznačně lepší. Svými skvělými zákroky nás výborně podržel brankář Víšek, který dva pokusy vyrazil. PK 1:3.

Čt 11. únor 2016, 12:33:13 CET