FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  7 : 3  FK DOLNÍ POUSTEVNA (3:0)
V sobotu 3.10.2015 od 16:00 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku další utkání okresního přeboru Děčín. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Gálik, Majer, Štarman, Trlica P., Novák, Mužík P., Mužík J., Erneker, Trlica L., Kunta

náhradníci: Veselý, Šlaj, Hýl, Pták Forró

sestav hostí: Moravec, Svačina, Tomek, Moravec J., Schmalz, Koleňák, Karpíšek, Heyl, Hájek, Mitternacht

náhradníci: Margala, Hofman, Šafránek, Šanda

rozhodčí: Pöschko, Budský, Majstršín

Hned v úvodu zlikvidoval Petr Víšek gólovou příležitost hostí. Na druhé straně jsme mohli jít kuriozní brankou do vedení, jenže hlavička hostujícího obránce, kterou překonal vlastního brankáře Moravce skončila na tyči. Hosté měli další příležitost z VPK, kterou zastavil rukou náš bránící hráč a tak se VPK hostí posunul na hranici našeho pokutového území. Hostující útočník ze standardní situace nastřelil opět naši dobře postavenou zeď. Ve 25. minutě Tomáš Novák uvolnil na levé straně volného Ondru Gálika a ten předložil gólovou přihrávku Honzovi Mužíkovi, který střelou pod břevno otevřel skóre utkání. 1:0. Ve 27. minutě po faulu na Luboše Trlicu zahrával Tomáš Novák VPK z hranice pokutového území hostí a krásnou střelou přidal naší druhou branku. 2:0. Ve 29. minutě Tomáš Novák obešel hostujícího obránce a prostřelil gólmana Moravce. 3:0.Od 30. minuty jsme ovládli střed hřiště a hosty jsme pustili pouze k ojedinělým útokům. Poločas 3:0.
Po přestávce jsme hned zahrozili. Ve 46. minutě se na půlící čáře krásně uvolnil Pavel Kunta a své sólo proměnil ve čtvrtou branku. 4:0. Ve 49. minutě se hosté dostali ke střele, kterou brankář Víšek vyrazil na rohový kop. V 60. minutě se ke střele po přečíslení hostující obrany dostal Pavel Kunta a ten nadvakrát uklidil míč do Moravcovy brány. 5:0. V 68. minutě krásně prošel do pokutového území hostí Zdenek Erneker, který vybídl ke skórování střídajícího Filipa Hýla, ale jeho střela byla zblokována hostující obranou. V 70. minutě po přihrávce Luboše Trlici skóroval Petr Šlaj a zvýšil na 6:0. V 71. minutě snížili hosté střelou Šafránka na 6:1. V 75. minutě si Zdenek Erneker krásně narazil míč s Tomášem Novákem a vstřeli naší sedmou branku. 7:1. V 85. minutě po rohovém kopu hostí a po skrumáži před naší brankou nejlépe zorientoval Kern a zaznamenal druhou branku Poustevny. 7:2. V 88. minutě uzavřel střelecký účet utkání hostující Mitternacht přízemní střelou na kterou brankář Víšek už nedosáhl. 7:3.
Čt 11. únor 2016, 12:32:58 CET