SPARTAK BOLETICE  2 : 2  FK ČL TĚCHLOVICE  (0:1)  PK  3:5
V sobotu 26.9.2015 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Boleticích. Zápas se hrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Vorel, Ženíšek, Šindelář, Šorm, Švec, Znojemský, Klaban, Ranftner, Štantejský, Beutler, Husák

náhradníci: Janovský, Jarolím, Šesták, Procházka

sestva hostí: Forró, Štarman, Majer, Gálik, Trlica P., Novák, Kunta, Mužík J., Mužík P., Trlica L., Veselý

náhradníci: Hýl, Pták

rozhodčí: Špáta, German, Jánský

První vážnou šanci si domácí vytvořili už v 1. minutě, ale naše obrana na dvakrát dobře zasáhla. Ve 4. minutě střela Luboše Trlici mířila vedle domácí brány. V 6. minutě protáhl brankáře domácích Vorla, Petr Mužík střelou z dálky. V 18. minutě Tomáš Novák našel krásným centrem volného Luboše Trlicu, ale ten minul balón. V této části utkání jsme si vytvořili územní převahu a domácí mužstvo jsme kombinačně přehrávali. Ve 30. minutě se v pokutovém území dostal ke střele Bohouš Veselý, ale jeho přízemní střelu zlikvidoval brankář Vorel. Ve 32. minutě fauloval před hranicí našeho pokutového území Petr Trlica domácího útočníka, ale následná střela z nařízeného VPK se nedostala ani k brankáři Forrovi.Ve 40. minutě jsme si vytvořili tlak před domácí bránou, ale pěknou střelu Luboše Trlici opět vyrazil domácí Vorel. Ve 44. minutě rozehrával Honza Majer VPK z poloviny hřiště k hlavičce se dostal Tomáš Novák a otevřel skóre zápasu. Poločas 0:1.
Po přestávce ve 48. minutě se v našem pokutovém území špatně zorientoval Ondra Gálik a vlastní brankou vyrovnal stav na 1:1. V této části utkání domácí mužstvo přebíralo iniciativu a stále častěji ohrožovalo bránu Standy Forra. V 59. minutě  jsme se dostali po krásné akci do pokutového území Boletic, kde byl sražen Bohouš Veselý a následný pokutový kop proměnil Tomáš Novák. 1:2. Domácí byli stále nebezpečnější. V 75. minutě po faulu Ondry Gálika měli možnost i domácí zahrávat pokutový kop. K míči se postavil Ženíšek a srovnal stav utkání na 2:2. V 88. minutě ještě domácí vyslalili na Standu Forra tvrdou střelu, kterou ale s přehledem vyrazil.2:2.
Na řadu přišly pokutové kopy. V nich jsme předvedli stoprocentní úspěšnost a odvezli jsme si z Boletic bonusový bod.
So 24. říjen 2015, 20:18:56 CEST