FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 1  DOLNÍ HABARTICE  (1:1)
V sobotu 19.9.2015 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti, tentokrát s mužstvem Dolních Habartic. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Víšek P., Gálik O., Majer J., Štarman J., Trlica P., Novák T., Hýl F., Mužík J., Erneker Z., Veselý B.,Kunta P.

náhradníci: Pták M., Šlaj P., Trlica L., Forró S.

sestava hostí: Koub L., Finkes M., Špaček P., Pospíšil L, Mysliveček V., Vencl M., Finkes M., Mandys M., Horvát K., Mysliveček J., Horvát P.

náhradníci: Klemera M., Záruba M., Pudil M., Lekner J., Gaži J.

rozhodčí: Šefčík L., Kadora O., Janda M.

Od začátku zápasu se hrál bojovný fotbal. V 8. minutě po rohovém kopu a centru před branku hostujícího mužstva se dostal k hlavičce Tomáš Novák, ale jeho pokus skončil na břevně, přesto se k odraženému balónu dostal Honza Majer a vstřelil úvodní branku utkání. 1:0.  Ve 22. minutě vyslal na hostujícího gólmana Koubu střelu Zdenek Erneker, ale ta skončila nad jeho bránou.  Bohužel ve 24. minutě po centru hostí jsme si dali vlastní branku a skóre bylo vyrovnané 1:1. Ve 30. minutě krásnou střelu Zdenka Ernekera k tyči hostující brankář vytáhl na rohový kop. Ve 34. minutě skončila hlavička Honzy Majera nad bránou.. Ve 38. minutě došlo k přečíslení naší obrany a hosté měli obrovskou šanci na vstřelení branky. Tuto šanci však nevyužili. Ve 43. minutě zneškodnil těžkou střelu hostí brankář Víšek. Poločas 1:1.
I druhý poločas se hrál ve vysokém tempu a s obrovským nasazením. Ve 49. minutě po rohovém kopu Honzy Majera se k hlavičce dostal Tomáš Novák a vstřelil naší druhou branku. 2:1.  V 54. minutě opět hlavičkou ohrozil Tomáš Novák brankáře Koubu, ale ten jeho pokus chytil. V 64. minutě vyrazil Petr Víšek střelu z dálky. V 70. minutě měli hosté obrovskou šanci na vyrovnání. Střela se však nevešla mezi tři tyče. V 75. minutě Honza Mužík vystihl špatnou rozehrávku hostí a poslal míč do prázdné brány. 3:1. V 81. minutě ještě Tomáš Novák hlavou orazítkoval tyč brány hostí. Konec utkání  3:1.
So 24. říjen 2015, 20:18:34 CEST