FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SK BŘEZINY  3 : 0  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)
V sobotu 11.6.2016 zajíždělo naše mužstvo k mistrovskému utkání na hřiště do Březin. Zápas se hrál na mokrém travnatém povrchu za dešťových přeháněk.

sestava domácích: Rajman M., Horčička V., Bezchleba O., Šimek L., Gina M., Onik M., Bachman O., Pilík D., Šindelář D., Hloušek J., Kalaš I.

náhradníci:  Ferko Z., Kopecký K., Cestr O., Štalcer M., Janda M.


sestava hostů: Víšek P., Frič V., Novák T., Fiala O., Trlica P. ml., Nídr D., Vobecký M., Kunta P., Erneker Z., Trlica L., Veselý B.


rozhodčí: Oborník J., Hrubý P., Rozsívač R.
V úvodu utkání se hrál vyrovnaný zápas. Domácí byli rychlí, ale v koncovce se jim nedařilo. Naši hráči zase hrozili ze standardních situací, ale taky s nepřesnou koncovkou. Bohužel jsme před poločasem ve 41. minutě inkasovali z kopačky Daniela Pilíka. 1:0.
Po přestávce už byli aktivnější domácí  a naši hráči se jen sporadicky dostávali do šancí. V 58. minutě zvyšoval Daniel Pilík střelou pod břevno na 2:0. V závěru nastřelil Zdenek Erneker břevno domácí brány a v 90. minutě dokončil hattrick Daniel Pilík, když stanovil účet zápasu. 3:0.
Čt 7. červenec 2016, 14:18:41 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one