STARÝ ŠACHOV  0 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)
V sobotu 28.5.2016 od 15:00 hod. sehrálo naše mužstvo mistrovské utkání na hřišti ve Starém Šachově. Utkání se hrálo za oblačného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Hlaváč J., Matějček B., Sladomel Z., Valenta J., Čerych K., Janovský M., Richtr J., Soukup M., Urban J., Žiak M., Klepsa O.

sestava hostí: Víšek P., Světelský A., Novák T., Trlica P., Frič V., Hýl J., Kunta P., Fiala O., Nídr D., Hýl F., Cvejn M.

rozhodčí: Benda P., Kotík J., Simmerová P. (laik)

Vzhledem k sestavě v jaké jsme přijeli na utkání jsme odehráli vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. První poločas skončil bez branek a to zásluhou skvělých zákroků obou brankářů. V závěru půle nás podržel brankář Víšek, který z rohového kopu domácích a následné hlavičce výborným zákrokem chytil hlavičku domácích, která směřovala pod břevno. Druhý poločas jsme zvládli lépe. V 55. minutě šel na domácího brankáře Tomáš Novák, ale gólman Hlaváč jeho střelu vyrazil, ke smůle domácích na Pavla Kuntu a ten otevřel skóre utkání. 0:1. I nadále domácí hrozili z nebezpečných šancí, ale vynikající zákroky Petra Víška je přiváděli k zoufalství. V 69. minutě si vyskočil na centr před domácí bránou David Nídr a parádní hlavičkou přidal naší druhou branku. 0:2. V závěru se ještě domácí snažili o zvrat, ale Petr Víšek udržel čisté konto.
Čt 7. červenec 2016, 14:18:03 CEST