SK MARKVARTICE  1 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:1)
Zápas s SK Markvartice byl přeložen na neděli 22.5.2016 od 17:00 hod., hrálo se za slunečného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Gregor V., Nídrle T., Polan V., Zeman L., Bernat M., Svoboda J., Raba P., Gaher J., Svoboda T., Vlach A., Sluka P.

náhradníci: Křovina Z., Göttlich T., Hagara D.

sestava hostí: Víšek P., Frič V., Novák T., Nídr D., Fiala O., Vobecký M., Kunta P., Hýl J., Erneker Z., Trlica L., Veselý B.

náhradníci: Štarman J., Forro S.

rozhodčí: Beneš K., Šťastný Z., Majstršín M.
Úvod utkání jsme odehráli v deseti hráčích, během první půle jsme však byli kompletní. Naše oslabené mužstvo se dostalo v úvodních minutách pod tlak domácích.Střelu Tomáše Svobody z 15. minuty tečovala naše obrany a tak Petr Víšek neměl šanci zabránit první brance utkání 1:0. Pomalu se ale hra vyrovnávala a tak jsme  po rohovém kopu a přízemní střele Bohouše Veselého srovnali na 1:1. Tento stav vydržel do poločasu.
Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách. V 50. minutě jsme však šli zásluhou Tomáše Nováka do vedení 1:2. Za tohoto stavu jsme několikrát mohli skórovat a to po samostatné akci Pavla Kunty a následně Michala Vobeckého, jejichž pokusy domácí gólman zlikvidoval. Domácí však v závěru zatlačili naše mužstvo do obrany a několikrát nebezpečně zahrozili. V 73. minutě však rozhodl utkání Tomáš Novák který stanovil skóre zápasu 1:3.
Po 13. červen 2016, 11:28:13 CEST