FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 4  TJ KRÁSNÁ LÍPA (3:1)   PK (4:5)
V sobotu 14.5.2016 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Víšek P., Frič V., Štarman J., Gálik O., Trlica P. ml., Vobecký M., Fiala O., Hýl F., Kunta P., Trlica L., Veselý B.

náhradníci: Novák T., Hýl J.

sestava hostí: Drahoňovský J., Sekyra D., Cempírek D., Lipman T., Bár P., Smejkal M., Alfery F., Roubíček J., Holoubek F., Novák T., Matějka F.

náhradníci: Huňara N., Holoubek F., Pešír M., Tran M., Dvořák M.

Rozhodčí: Kadora O., Forro S., Janda M.

Utkání jsme nezačali vůbec dobře. V 8. minutě po rohovém kopu hostí jsme si srazili do vlastní brány míč a prohrávali jsme 0:1. V 19. minutě vstřelil vyrovnávací branku Michal Vobecký a srovnal stav utkání na 1:1. Naše aktivita se vyplatila a ve 28. minutě nás poslal do vedení Ondra Fiala. 2:1. Ve 41. minutě krásnou střelou pod břevno z hranice velkého vápna zvyšoval Filip Hýl na 3:1. Poločas utkání 3:1.
Úvod druhé půle jsme měli dobrý. V 58. minutě zvyšoval Michal Vobecký už na 4:1, ale to bylo z naší strany všechno. Série nepřesných přihrávek a promarněné šance využili hosté k dokonalému obratu. V 67. minutě Filip Matějka, snižoval na 4:2. V 71. minutě opět Filip Matějka snížil na rozdíl jedné branky 4:3. V 79. minutě po závaru před naší brankou zahrál náš hráč v pokutovém území rukou a následný pokutový kop proměnil David Sekyra a vyrovnal na konečných 4:4. Od 81. minuty jsme po vyloučení Ondry Gálika dohrávali utkání v deseti. Následné pokutové kopy dokonaly obrat zápasu a Krasná Lípa si za svoji bojovnost hlavně v druhém poločase zaslouženě odváží dva body.
Po 13. červen 2016, 11:27:58 CEST