FK DOLNÍ POUSTEVNA  2 : 4  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (2:3)
V sobotu 7.5.2016 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Dolní Poustevně.

sestava domácích: Moravec B., Svačina J., Heyl A., Galbavý D., Mitternacht R., Soukup V., Kern M., Hájek V., Hrdlička D., Koleňák P., Karpíšek D.

náhradníci: Šafranek Š., Tomek Z., Příhoda T., Lebeda M., Šanda M., Hofman J.

sestava hostí: Víšek P., Fiala O., Nídr D., Štarman J., Trlica P. ml., Holakovský J., Vobecký M., Mužík J., Erneker Z., Trlica L., Veselý B.

náhradník: Gálik O.

rozhodčí: Hejl J., Hýbl J., Majstršín M.

V úvodu utkání jsme se rychle ujali vedení zásluhou Michala Vobeckého. 0:1. Domácí však za pět minut srovnali. 10. minuta 1:1. V 15. minutě jsme šli opět do vedení zásluhou Petra Trlici. 1:2. Domácí však na tuto branku rychle odpověděli a v 17. minutě bylo zásluhou Davida Hrdličky opět vyrovnáno. 2:2. Ve 29. minutě přidal Michal Vobecký svoji druhou branku v utkání 2:3 a za tohoto stavu se odcházelo do kabin.
Ve druhém poločase v 75. minutě přidal druhou branku v utkání Petr Trlica. 2:4. Po právu si odvážíme z Dolní Poustevny tři body.
Po 13. červen 2016, 11:27:40 CEST