FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 5  SPARTAK BOLETICE N/L  (0:2)
V sobotu 30.4.2016 od 15:00 hod. odehrálo naše mužstvo domácí mistrovské utkání se Spartakem Boletice n/L. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Forro S., Fiala O., Světelský A., Fryc L., Hýl F., Holakovský J., Vobecký M., Mužík J., Erneker Z., Trlica L., Víšek P.

náhradníci: Cvejn M., Hýl J.


sestava hostí: Vorel J., Zeníšek M., Hyl M., Sindelář M., Sorm S., Svec M., Znojemský P., Rantfner L., Janovský M., Beutler T. Cimpl O.

náhradníci: Klaban R., Jarolím M., Klaban J., Husák P., Rohlíček J., Horáček P., Procházka P.


rozhodčí: Benda P., Dvořák M., Janda M.Do utkání jsme nastoupili ve značně oslabené setavě, jelikož si většina hráčů musela splnit pracovní povinnosti. Trenér Tomáš Novák tak neměl lehkou úlohu poskládat základní jedenáctku a tak hodně improvizoval. Naši hráči se statečně drželi, dokonce jsme měli i šanci na vstřelení úvodní branky. Po centru Filipa Hýla z pravé strany se nevešla mezi tři tyče dorážka Petra Víška. Pak začal úřadovat soupeř. Ve 32. minutě  po krásné přihrávce zůstal před brankářem Forrem osamocený hostující Cimpl a vstřelil úvodní branku utkání. 0:1. Ve 36. minutě tentýž hráč a téměř stejná situace a prohrávali jsme 0:2. Tento stav vydržel do poločasu.
V úvodu druhé půle naši hráči zabojovali a Luboš Trlica po krásném přehození hostujícího gólmana Vorla snížil na 1:2. V 61. minutě se nám dokonce podařilo srovnat stav na 2:2 zásluhou Ondry Fiala, ale v 64. minutě už hosté po střele Janovského opět vedli. V 70. minutě přidal Cimpl další branku Boletic a o zápase již bylo rozhodnuto. 2:4. V 74. minutě Šindelář zvyšoval na 2:5 a v 87. minutě po faulu v pokutovém území hostí snížil pokutovým kopem Ondra Fiala na konečných 3:5. 

 
Po 13. červen 2016, 11:27:24 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one