DOLNÍ HABARTICE  2 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)
V sobotu 23.4.2016 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání. Tentokrát zavítalo na hřiště Dolních Habartic. Zápas se hrál na travnaté ploše za deštivého počasí.

sestava domácích: Beneš J., Finkes Ma., Špaček P., Pospíšil J., Mysliveček V., Vencl M., Finkes Mi., Horvát P., Mysliveček J., Horvát K., Horvát E.,

náhradníci: Gaži J., Hofírek O., Pudil M., Klemera M.

sestava hostí: Víšek P., Štarman J., Ženíšek K., Frič V., Trlica P. ml., Nídr D., Vobecký M.,  Holakovský J., Erneker Z., Fiala O., Veselý B.

náhradníci: Trlica L., Hýl F., Fryc L.

rozhodčí: Kožár J. Kadora M., Janda O.

První poločas jsme měli herní převahu, kterou umocnilo v 19. minutě vyloučení domácího Jakuba Myslivečka. Bohužel jsme tuto "přesilovku" nevyužili. Zdenek Erneker měl dvě obrovské šance. Sólo na domácího brankáře Beneše neproměnil a druhý pokus zastavilo břevno domácí brány. Bohužel přišel trest v podobě branky, kterou se domácí dostali do vedení. Emil Horvát otevřel skóre utkání.1:0.
Druhý poločas jsme měli opět územní převahu, dokonce jsme i vstřeli branku, ale pro ofsajd nebyla uznána. V 53. minutě vystřídal Luboš Trlica Vaška Friče a zanedlouho vstřelil hlavou vyrovnácí branku. 1:1. Po faulu v pokutovém území jsme dostali možnost kopat penaltu, ale Luboš Trlica tentokrát nemířil dobře. Zanedlouho i domácí po faulu Petra Trlici zahrávali pokutový kop, ale Petr Víšek střelu vyrazil. V 89. minutě domácí zahrávali NVK a centr do našeho pokutového území našel Petra Horváta, který ukončil naše trápení a hlavou rozhodl utkání pro Dolní Habartice. 2:1.

Po 16. květen 2016, 12:40:10 CEST