FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 2 SPARTAK JIŘÍKOV  (1:0)
V sobotu 16.4.2016 od 17:00 hod. přivítalo naše mužstvo na domácím trávníku silného soupeře z Jiříkova. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek P., Nídr D., Novák T., Frič V., Trlica P. ml., Štarman J., Holakovský J., Mužík J., Vobecký M., Veselý B., Fiala O.,

náhradník: Trlica L.

sestava hostí: Čerkl V., Daněk M., Škvor V., Homolka O., Starec Z., Šolc D., Jessl D., Hájek J., Štěpánek V., Novák K., Šolc M.

náhradníci: Svoboda M., Nguyen X., Turiščev R., Kýnl M., Bajan Z., Bajan J., Häusler R.

rozhodčí: Procházka R., Havran J. a Pilecký M.

V úvodu utkání jsme měli několik slibných šancí, ale na branku jsme si museli počkat do 20. minuty. Po volném přímém kopu z pravé strany, který zahrával Petr Trlica se po vyraženém balónu hostujícím brankářem dostal ke střele Ondra Fiala a vstřeli první branku utkání. 1:0. Do poločasu se šance na obou stranách střídaly, ale branka nepadla. Poločas 1:0.
Po přestávce byli aktivnější hosté z Jiříkova a také měli několik šancí, přesto jsme šli do dvoubrankového vedení. V 56. minutě po skrumáži před brankou hostí se nejlépe zorientoval Ondra Fiala a vstřelil naší druhou branku. 2:0. Pak přišla dvouminutovka hostí. V 62. a 63. minutě  postupně vstřelili branky hostující Novák K. a Šolc M. a bylo rázem vyrovnáno. 2:2. Přesto jsme o čtyři minuty později v 67. minutě dokázali vstřelit naší vítěznou branku. Po volném přímém kopu vystřelil naše vítězství v zápase Luboš Trlica. V závěru byl ještě vyloučen hostující Tuščev a tak Jiříkov dohrával zápas v deseti hráčích.
Po 16. květen 2016, 12:39:52 CEST