FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SLOVAN JIŘETÍN P./J:  1 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:1)
V sobotu 9.4.2016 zavítalo naše mužstvo k mistrovskému utkání na horkou půdu lídra soutěže do Jiřetína p./J. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Břeň D., Prokop F., Bobelák J., Materna D., Kessler M., Zelinger L., Winzig J., Bláha A., Zadina J., Galata J., Fiala M.

náhradníci: Hanykýř R., Školoud M., Šerák L., Pácha R.


sestava hostí: Víšek P., Fiala O., Novák T., Frič V., Trlica P. ml., Kunta P., Holakovský J., Vobecký  M., Erneker Z., Trlica L., Veselý B.


Rozhodčí: Pöschko J., Forro S., Štický J. Na utkání do Jiřetína p./J. přijelo naše mužstvo pouze v jedenácti hráčích a přesto dokázalo ze hřiště lídra tabulky přivést cenné tři body. V utkání jsme vycházeli především ze zajištěné obrany, kterou skvěle dirigoval kapitán Tomáš Novák. V 16. minutě Tomáš Novák zahrával PVK z levé strany pokutového ůzemí a mířil přesně. Střela skončila u pravé tyče domácí brány. 0:1. Tento stav vydržel do konce prvního poločasu. Ve druhé půli domácí zvyšovali aktivitu a až 74. minutě po zahrání VPK z hranice našeho pokutového území srovnali stav na 1:1.  Střelu, kterou by pravděpodobně Petr Víšek kryl, ještě před ním zády tečoval domácí Materna. 1:1. Přesto se našemu mužstvu podařilo strhnout vedení na svou stranu, když v 86. minutě, po našem přetaženém rohovém kopu, centroval před domácí bránu kapitán Tomáš Novák a v pokutovém území domácích se nejlépe zorientoval Luboš Trlica, který vstřelil naší vítěznou branku v utkání. 1:2. Závěr utkání byl nervózní a hodně vypjatý. V 89. minutě byl vyloučen Pavel Kunta, ale na naše vítězství to už nemělo vliv.
Branka 0:1
Branka na 1:2
Po 16. květen 2016, 12:39:12 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one