FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SK VERNEŘICE  3 : 3 FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:2)​  pen. 2:4
V sobotu 26.3.2016 začala jarní část okresního přeboru Děčín 2015/2016. Naše mužstvo změřilo po zimní přestávce síly se zatím posledním mužstvem tabulky SK Verneřice. Zápas začal v 15:00 hod. na stadionu v Benešově nad Ploučnicí.
 
sestava domácích: Choura J., Rokos P., Cihlář M., Rokos V., Zahradník S., Mlejnek M., Kadleček L., Horejš M., Drlík M., Hnízdo L., Běhunek J.
 
náhradníci: Sovadina M., Didi R., Klouček J., Sovadina M.
 

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Novák T., Gálik O., Trlica P. ml.,  Štarman J., Holakovský J., Fiala O., Erneker Z., Kunta P., Veselý B.
 
náhradníci: Fríč V., Trlica L.
 
 
rozhodčí: Kotík J., Štický J. a Dvořák J.


 
Utkání se hrálo za polojasného počasí na travnatém hřišti v Benešově nad Ploučnicí, kde má pro jarní část soutěže své zázemí SK Verneřice. V úvodu utkání jsme po rohovém kopu domácích v 5. mitě prohrávali 1:0. Petr Víšek sice vyrazil první pokus domácích, druhý pokus ještě vykopával z brankové čáry Zdenek Erneker, ale třetí dorážku už domácí Mlejnek proměnil v úvodní branku utkání. Po inkasované brance se naši hráči herně zvedli a začali nebezpečně dorážet na domácího gólmana. Hlavička Bohouše Veselého mířila ještě těsně nad domácí bránu. Ve 30. minutě byl v pokutovém území domácích faulován Tomáš Novák, který následný pokutový kop proměnil ve vyrovnávající branku. 1:1. I po vyrovnání pokračoval nadále náš tlak.  Do vedení nás mohl poslat Pavel Kunta, který dostal krásnou přihrávku a šel sám na domácího gólmana, bohužel selhal v koncovce. Ve 37. minutě se v pokutovém území domácích dobře zorientoval Bohouš Veselý, který hlavou k levé tyči vstřelil naší druhou branku. 1:2. Poločas utkání.
Úvod druhé půle se nám vydařil a již ve 46. minutě nás poslal do dvoubrankového vedení Jirka Štarman. 1:3. Bohužel jsme tento slibný náskok nedokázali využít. V 59. minutě snižoval domácí Rokos a v 79. minutě srovnal na 3:3 Zahradník. V náledných pokutových kopech jsme v tomto ročníku byli již po třetí úspěšní a tak jsme si připsali alespoň bonusový bod.


 
Po 16. květen 2016, 12:38:41 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one