FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SPARTAK MIKULÁŠOVICE  5 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (3:1)
V sobotu 14.11.2015 odehrálo naše mužstvo poslední zápas podzimu 2015 na hřišti silných Mikulášovic. Zápas se hrál na travnaté ploše za studeného počasí.

sestava domácích : Tesař, Kolda, Kočka, Vichterey, Vichterey M., Šach, Soukup M., Petružálek, Křehký, Soukup J., Miller

náhradníci: Neruda, Kozák, Budiš, Linhart, Opočenský

sestava hostí: Víšek, Cvejn, Štarman, Gálik, Trlica P., Novák, Kunta, Mužík J., Erneker, Trlica L., Veselý

Rozhodčí: Budský, Dvořák, DostálÚvod utkání patřil domácím. Ve 3. minutě nastřelil domácí útočník tyč Víškovy brány. V 8. minutě naše obrana propadla a do vyložené šance se dostal domácí Šach, který gólovou šanci nevyužil. V 10. minutě zblokovala naše obrana nebezpečnou střelu Milana Vichterey na rohový kop. Ve 13. minutě se domácí radovali z přízemní střely Filipa Křehkého, která skončila v naší bráně. 1:0. Ve 14. minutě vyrazil Petr Víšek nebezpečnou střelu z dálky, ale naše obrana zapoměna na dorážejícího Milana Soukupa, který bezproblémů dorazil míč do Víškovy branky. 2:0. V 17. minutě jsme měli obrovskou šanci, a to když Pavel Kunta obdržel pěknou přihrávku na polovině hřiště a šel sám na domácího brankáře Tesaře. Bohušel svoje sólo neproměnil v branku. Ve 21. minutě přišla přihrávka z pravé strany před Víškovu branku a domácí Šach pohodlně zvýšil skóre na 3:0. Ve 24. minutě krásně centroval před domácí branku Tomáš Novák, ale gólová hlavička Jirky Štarmana byla zblokována na roh.  Ve 25. minutě domácí obránce fauloval v pokutovém území Pavla Kuntu a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Luboš Trlica. 3:1.  Ve 34. minutě skončila střela Tomáše Nováka na tyči domácí brány. Ve 44. minutě střelu Zdenka Ernekera domácí gólman Tesař chytil. Poločas 3:1.
Po přestávce se hra vyrovnala a naše mužstvo mělo i více ze hry, bohužel jsme nedokázali nabídnuté šance využít. Ve 48. minutě centroval před bránu domácích Jirka Štarman, ale střelu Tomáše Nováka domácí gólman zneškodnil. V 61. minutě, po hrubé chybě naší obrany, vystihl malou domů domácí Jan Soukup a pohodlně zvýšil na 4:1. V 65. minutě po našem rohovém kopu zneškodnil domácí gólman Tesař hlavičku Tomáše Nováka až na brankové čáře. V 69. minutě jsme přečíslili domácí obranu a přihrávku Pavla Kunty, bohužel neproměnil v branku Bohouš Veselý. V 75. minutě se krásnou střelou z pokutového území blýskl domácí Budiš a stanovil tak skóre zápasu na 5:1. V 76. minutě byl vyloučen domácí Radek Vichterey, ale "přesilovku" se našemu mužstvu nepodařilo využít. Konec utkání 5:1.

 
Čt 11. únor 2016, 12:35:03 CET
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one