FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 2 SK BŘEZINY  (1:2)  PK  5:6
V sobotu 7.11.2015 od 14:00 hod. sehrálo naše mužstvo poslední mistrovské utkání na domácím hřišti v soutěžním ročníku 2015/2016. Zápas se hrál na travnatém povrchu za zamračeného počasí.

sestava domácích: Víšek, Štarman, Majer, Gálik, Trlica P., Novák, Mužík P., Ženíšek, Erneker, Trlica L., Kunta

náhradníci: Veselý, Frič, Světelský, Forró

sestava hostí: Rajman, Horčičk, Havlíček, Nguyen, Novotný, Kubeš, Beneš, Šindelář, Ferko, Šimek, Gina

náhradníci: Novotný, Osmani, Bezchleba, Brouček, Pilík, Beneš, Špringl

rozhodčí: Šefčík L., Hrubý P. a Kadora O.

Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili gólovou příležitost po krásné akci, kterou zahájil Pavel Kunta přihrávkou na Petra Mužíka, který v pokutovém území hostí našel Luboše Trlicu, ale ten nedokázal svoji hlavičkou přesně umístit míč do branky hostí. V 5. minutě centroval z levé strany Tomáš Novák na Luboše Trlicu, ale ten v záklonu slabou střelou nemohl ohrozit bránkáře Rajmana. V 6. minutě našel Tomáš Novák volného Pavla Kuntu, který šel z poloviny hřiště sám na březinského gólmana, ale v pokutovém území byl sražen a po zásluze jsme zahrávali pokutový kop. Bohužel Luboš Trlica tuto výhodu nevyužil, kyž jeho střelu vyrazil brankář Rajman. V 15. minutě zahrávali hosté VPK a z úctyhodné vzdálenosti hostující Šindelář "vymetl pavučinu" z levého horního růžku Víškovy branky. 0:1. Ve 20. minutě se z dálky napřáhl hostující Šindelář a orazítkoval pravou tyč naší branky. Ve 25. minutě po pěkné akci Březin zvýšil Ferko přízemní střelou na 0:2. Ve 30. minutě po faulu na Petra Mužíka zahrával Petr Trlica VPK z hranice pokutového území hostí, ale jeho střela mířila těsně nad Rajmanovu bránu. Ve 40. minutě si všiml Tomáš Novák vyběhnuvšího gólana hostí a technickou střelou z levé strany pokutového území snížil na 1:2. Ve 42. minutě po druhé žluté kartě musel opustit hrací plochu hostující Novotný. Poločas 1:2.
Druhý poločas jsme hráli aktivněji a v 54. minutě po rohovém kopu vyrovnal Tomáš Novák hlavou k levé tyči na 2:2.  V 64. minutě zahrával hostující Gina VPK z hranice našeho pokutového území, ale naše pozorná obrana střelu nepustila k brankáři Víškovi. V 82. minutě Luboš Trlica svoji střelou jen těsně minul pravou tyč Rajmanovy branky. Poslední příležitost strhnout vítězství na naši stranu měl v 89. minutě Tomáš Novák po VPK, ale hostující hráč ve zdi hlavou jeho umístěnou střelu srazil na rohový kop. Rohový kop zahrával Petr Mužík a krásně našel hlavu Tomáše Nováka, který jen těsně minul levou tyč Rajmanovy branky. Konec utkání 2:2. Na pokutové kopy jsme prohráli 5:6,

Čt 11. únor 2016, 12:34:42 CET