SK PLASTON ŠLUKNOV "B"  4:1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)
V sobotu 1.11.2015 od 14:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání, tentokrát v Lipvé kde hraje mužstvo SK Plaston Šluknov "B". Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného, ale větrného počasí.

sestava domácích: Uchytil, Dvořák, Kulhavý, Chlan, Koukol, Lukáč, Fišer, Jarábek, Vyšohlíd, Mendel, Svoboda

náhradníci: Šeliga, Rybář, Baulovič

sestava hostí: Víšek, Cvejn, Novák, Frič, Trlica P., Světelský, Mužík J., Mužík P., Hýl F., Trlica L., Veselý

rozhodčí: Pösko,Jarisch, Majstršín

Úvod utkání patřil domácím a to když se ve 4. minutě dostal k odraženému míči  Vyšohlíd a tvrdou střelou do pravého horního rohu brány Petra Víška otevřel skóre utkání. 1:0. V 7. minutě vyslal na domácího gólmana slabou střelu Aleš Světelský. V 8. minutě zahrávali domácí VPK z hranice našeho pokutového území, ale naše obrana míč zblokovala na rohový kop. Ve 13. minutě se krásně uvolnil domácí Fišer, ale jeho přízemní střela se nevešla mezi tři tyče. Ve 14. minutě se blýskl gólman Víšek, který gólovou šanci domácích bravurně zneškodnil.  V 18. minutě se radovali z druhé branky domácí, a to když se v pokutovém území nejlépe zorientoval  Vyšohlíd a z bezprostřední blízkosti "uklidil" míč do Víškovy branky. 2:0. Ve 21. minutě po faulu Václava Friče před naším pokutovým územím zahrávali domácí VPK. Tvrdou střelu Petr Víšek vyrazil. Ve 27. minutě vyslal domácí Mendel přízemní střelu, která jen těsně minula Víškovu branku. Ve 35. minutě se po výkopu domácího gólmana Uchytila dostal k míči Jarábek, který ovšem svojé sólo zakončil střelou mimo Víškovu branku. Ve 37. minutě se po centru Tomáše Nováka z pravé strany dostal k míči Luboš Trlica a snížil stav utkání na 2:1. Ve 42. minutě po ruce domácích zahrával Tomáš Novák VPK z hranice pokutového území, ale jeho přízemní střelu zachytila domácí zeď. Poločas 2:1.
Druhý poločas se hrál opět tvrdý fotbal se spoustou faulů na obou stranách. V 53. minutě  zahrávali domácí další z řady VPK z hranice našeho pokutového území, ale technická střela mířila těsně nad Víškovu bránu.  V 59. minutě se ke střele napřáhl domácí Mendel, který jen o centimetry minul Víškovu bránu. V 64. minutě opět výborným zákrokem Petr Víšek chytil přízemní nebezpečnou střelu domácích. V 77. minutě zahrávali domácí rohový kop a ten hlavou proměnil v branku domácí Vyšohlíd. 3:1. V 86. minutě zvýšil domácí Jarábek z VPK tvrdou střelou na konečných 4:1.
Čt 11. únor 2016, 12:34:29 CET