FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 0  STARÝ ŠACHOV  (3:0)
V sobotu 24.10.2015 od 14:30 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání proti Starému Šachovu. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

sestav domácích: Víšek, Frič, Majer, Gálik, Trlica P. ml., Novák, Štarman, Mužík J., Kunta, Trlica L., Veselý

náhradníci: Trlica P., Světelský, Mužík P., Hýl

sestava hostí: Hlaváč, Doležal, Sladomel, Kračmar, Čerych, Jnovský, Matějček, Soukup. Urban, Flieger, Valenta

náhradníci: Fanta, Boháč

rozhodčí: Trnka, Dvořák a Kadora

Úvod utkání jsme zvládli dobře. V 6. minutě Jan Mužík krásně uvolnil na pravé straně Pavla Kuntu a ten vstřelil úvodní branku utkání. 1:0. Ve 12. minutě po faulu na Jana Mužíka zahrával Tomáš Novák volný přímý kop z hranice pokutového území Šachova a jeho přesná umístěná střela k pravé tyči rozvlnila podruhé síť brankáře Hlaváče. 2:0. Ve 24. minutě uvolnil přesnou přihrávkou Tomáš Novák Luboše Trlicu a ten své sólo proměnil ve třetí branku. 3:0. Ve 41. minutě přesně našel Pavla Kunta Tomáše Nováka, ale jeho přízemní střelu k levé tyči vyrazil hostující gólman na rohový kop. Poločas 3:0.
Po přestávce byl vidět fotbal plný nepřesností na obou stranách. Hosté si jen zporadicky vytvářeli náznak nějaké šance. V 58. minutě měl dobrou šanci Bohouš Veselý, ale jeho přízemní střelu z malého vápna brankář Hlaváč vyrazil. V 69. minutě po na hostujícího útočníka měli hosté možnost snížit stav z pokutového kopu. Brankář Víšek však střelu po zemi k pravé tyči vyrazil na rohový kop. V 84. minutě po rohovém kopu, který zahrával Petr Trlica ml. zvýšil Luboš Trlica hlavou na 4:0. V 86. minutě ještě hosté nastřelili břevno. Konec utkání 4:0.
Čt 11. únor 2016, 12:34:10 CET