FK DOLNÍ POUSTEVNA  0 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)
V sobotu 18.10.2014 od 15:30 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Dolní Poustevně. Zápas se hrál na travntém povrchu za polojasného počasí.

sestava domácích: Moravec, Soukup V., Schmaiz, Hájek, Kern, Soukup M., Heyl, Linhart, Hrdlička, Svačina, Karpíšek

náhradníci: Gláser, Mitternacht, Píš, Hofman

sestava hostí: Víšek, Štarman, Trlica P.,Mužík P., Gálik, Novák, Lohniský, Mužík J., Kunta, Trlica L.,Hýl F.

rozhodčí: Šťastný, Hejl, Trojan

Utkání bylo hodně vyrovnané. V prvním poločase měli hosté jednu obrovskou příležitost na vstřelení branky, kterou skvělým zákrokem zlikvidoval Petr Víšek. Také naši hráči si vytvořili jednu stoprocentní gólovou příležitost, kterou na brankové čáře výborně zlikvidoval domácí gólman. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.
   Druhý poločas se začali více prosazovat hosté, kteří nastřelili břevno naší branky. V 65. minutě po nenápadné akci a centru Pavla Kunty z levé strany se trefil hlavou Luboš Trlica. 0:1. Do konce utkání se domácí celek dostal k několika příležitostem na srovnání skóre, ale naše mužstvo taktickým a bojovným výkonem cenné jednobrnkové vedení udrželo.

Ne 9. listopad 2014, 18:43:20 CET