FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  7 : 1  UNION DĚČÍN  (6:0)
V sobotu 11.10.2014 od 16:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání na domácím trávníku s Unionem Děčín. Zápas se hrál na travntém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Forró, Dusil J., Kunta P., Trlica P. ml., Gálik O., Novák T., Lohniský M., Mužík P., Erneker Z., Trlica L., Veselý B.,

náhradníci: Hýl F., Trlica P., Víšek P.

sestava hostí: Jeřábek, Vyskočil, Husák, Brázdil, Sejkor, Zvolský, Kalaš, Bezouška, Malec, Bedrníček, Eichelmann

náhradníci: Hampl

rozhodčí: Beneš, Musil, Hübner

Utkání jsme začali aktivně a důraz se vyplatil. V 7. minutě otevřel skóre utkání Martin Lohniský krásnou střelou. 1:0. V 11. minutě po skvěle rozehraném VPK Zdenkem Ernekerem, kterým našel Tomáše Nováka jsme vedli 2:0. V 16. minutě po perfektní akci po ose Lohniský - Veselý a Kunta posledně jmenovaný skóroval 3:0. Ve 21. minutě po rohovém kopu zvyšoval hlavou Tomáš Novák na 4:0. Ve 30. minutě Po pěkném centru Petra Mužíka se netradičně trefil hlavou Pavel Kunta 5:0. V závěru poločasu po faulu na Pavla Kuntu jsme zahrávali pokutový kop, který proměnil Luboš Trlica. Poločas 6:0
   Po přestávce byli hosté aktivnějším a lepším mužstvem. Vypracovali si i brankové příležitosti, ale žádnou nedokázali proměnit. V 74. minutě po centru Martina Lohniského se dostal k míči Luboš Trlica a vstřelil naší poslední branku v utkání. 7:0. V samotném závěru utkání v 88. minutě po chybě naší obrany jsme inkasovali a to když se trefil hostující Malec. 7:1,
So 25. říjen 2014, 17:08:41 CEST