SPARTAK JIŘÍKOV  2 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (1:1)
V sobotu 4.10.2014 od 16:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání tentokrát s mužstvem Jiříkova. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Dvořák, Stodola, Tilner, Palounek, Matulík, Kolář, Bajan, Štěpánek T., Štěpánek V., Häusler, Hrdlovič,

náhradníci: Šolc, Ryšán, Homolka, Svoboda, Böhm

sestava hostí: Víšek, Dusil, Kunta, Trlica P. ml., Gálik, Novák, Lohniský, Mužík P., Erneker, Trlica L., Veselý

náhradník: Hýl F.

rozhodčí: Musil, Havran, Pilecký

Utkání jsme začali aktivně. V 8. minutě jsme zahrávali rohový kop a k odraženému míči se dostal Pavel Kunta, který střelou pod břevno otevřel skóre utkání. 0:1. Bohužel nám vedení dlouho nevydrželo. V 9. minutě domácí srovnali střelou z dálky pod břevno a bylo srovnáno. 1:1. Do poločasu jsme měli ještě jednu vyloženou šanci kdy se v 37. minutě dostal k míči opět Pavel Kunta, ale v koncovce minul prázdnou domácí bránu. Poločas 1:1.
   Druhá půle byla vyrovnaná, bez větších šancí na obou stranách. Když už se zdálo, že utkání budou rozhodovat pokutové kopy, tak dostal domácí celek příležitost zahrávat VPK z nebezpečné vzdálenosti pro naši bránu. Bohužel tuto šanci proměnil domácí útočník přesně umístěnou střelou do pravého horního rohu naší brány. 2:1.
So 25. říjen 2014, 17:08:22 CEST