FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 0  SK DOBKOVICE  (2:0)
V sobotu 27.9.2014 od 15:30 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se odehrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.


sestava domácích: Víšek P., Dusil J., Kunta P., Trlica P. ml., Gálik O., Novák T., Lohniský M., Mužík P., Erneker Z., Trlica L.,Veselý B.

náhradníci: Hýl F., Kohout A., Forro S.

sestava hostí: Vlk L., Singolo D., Martin O., Dyrynk T., Tomášek M., Šnajdr J., Řeháček J., Fous V., Doksanský P., Štol R., Štol M.

náhradníci: Kořínek J., Popčák M., Kozlík T., Štol Z.


rozhodčí: Trnka L., Boháč V., Kotík J.  Celý zápas se hrál ve velice vyhrocené atmosféře. Naši hráči však k utkání přistoupili zodpovědně, a proto jsme ve 12. minutě proměnili naší první šanci. Po přihrávce Luboše Trlici z pravé strany, se k míči v pokutovém území dostal Petr Mužík a nekompromisní střelou otevřel skóre utkání 1:0. Ve 24. minutě se po skrumáži před brankou hostí a po sérii špatných odkopů, dostal Bohouš Veselý a zvyšoval na 2:0. Do přestávky jsme hosty nepustili do vážnější šance a do kabin jsme odcházeli za stavu 2:0.
   Druhý poločas už byli hosté aktivnější a vytvořili si i brankové příležitosti. V 69. minutě byl v pokutovém území faulován Pavel Kunta a pokutový kop proměnil Luboš Trlica 3:0. V této fázi utkání nás podržel Petr Víšek, který zlikvidoval několik vyložených brankových příležitostí hostů. V 76. minutě jsme po výborně rozehraném VPK vstřelili čtvrtou branku, když se v pokutovém území dostal k míči kapitán Tomáš Novák a nemýlil se. Hodně emotivní a bouřlivé utkání jsme zvládli a porazili dosavadního lídra tabulky v poměru 4:0.


 
So 11. říjen 2014, 18:36:45 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one