TJ KRÁSNÁ LÍPA  4 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)
V sobotu 20.9.2014 od 16:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání, tentokkrát na hřišti v Krásné Lípě. Zápas se hrál na travnaté ploše za oblačného počasí.

sestava domácích: Drahoňovský, Grabka, Pešír ml., Bár, Stankovič, Smejkal, Pešír st., Roubíček. Kasal, Hroník, Matějka

náhradníci: Cempírek, Lipman, Litoš, Huňara, Holubek, Tran

sestava hostí: Víšek, Dusil, Mužík J., Trlica P. ml., Gálik, Kohout, Trlica L., Mužík P., Lohniský, Veselý, Kunta

náhradníci: Hýl F.

Celý zápas se hrál ve vysokém tempu. V úvodu utkání jsme si vytvořili mírnou územní převahu a několikrát jsme ohrozili domácí branku.  V 6. minutě po rohovém kopu jen těsně minul Pavel Kunta domácí branku. V 8. minutě přízemní střela Bohouše Veselého  opět jen těsně minula domácí bránu. Bohužel soupeř ve 22. minutě po krásném uvolnění z levé strany otevřel skóre. 1:0. Ve 35. minutě po přečíslení naší obrany zvyšoval Pešír ml. na 2:0. Ve 45. minutě jsme zahrávali pokutový kop po "ruce" bránícího hráče v pokutovém území. Luboš Trlica snižoval na 2:1.
   Po přestávce bylo vidět na našich hráčích odhodlání zápas otočit. Měli jsme i několik tutových brankových příležitostí. Střela Petra Trlici ml. orazítkovala břevno domácí branky a hlavičku Bohouše Vselého, kterou domácí gólman vyškrábl z brankové čáry na rohový kop. Bohužel jsme v 65. minutě inkasovali. Z pravé strany po pěkné akci skóroval domácí Hroník. 3:1. V 67. minutě jsme snížili zásluhou Pavla Kunty 3:2.  Bohužel už se nám v závěrečném tlaku nepodařilo vyrovnat naopak jsme v 88. minutě inkasovali branku. 4:2.
So 11. říjen 2014, 18:36:26 CEST