FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  8 : 1  TJ KEMP STARÝ ŠACHOV  (5:0)
 
V sobotu 13.9.2014 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku mistrovské utkání s mužstvem Starého Šachova. Zápas se hrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Forro, Štarman, Dusil Trlica P. ml., Gálik, Novák, Lohnický, Mužík P., Erneker, Trlica L., Kunta

náhradníci: Kohout, Hýl F., Víšek

sestava hostí: Křesťan, Hlaváč, Sladomel, Urban, Čerych, Janovský, Richtr, Vacula, Doležal, Žiak, Nývlt

náhradníci: Valenta, Běhunek, Matějček
 
rozhodčí: Kožár, Kouba, Janda
 
  Zápas začal minutou ticha za zemřelou dlouholetou členku FK a účetní našeho klubu paní Anežku Bečvaříkovou.  Ve 3. minutě otevřel brankové hody Luboš Trlica, který zužitkoval centr  Jirky Štarmana z pravé strany 1:0. Vytvořili jsme si územní převahu a hosty jsme nepustili do gólové šance. V 19. minutě proměnil Petr Mužík přízemní střelu k levé tyči v druhou branku. 2:0. Ve 20. minutě po centru Petra Mužíka z levé strany se hlavou trefil Tomáš Novák. 3:0. Ve 30. minutě opět hlavou po centru Luboše Trlici zvyšoval Tomáš Novák na 4:0. Ve 38. minutě pro změnu nohou po rozebrání hostující obrany opět Tomáš Novák zvyšoval už na 5:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.
   Druhý poločas jsme v 51. minutě zvyšovali skvěle hrajícím kapitánem Tomášem Novákem na 6:0. Trefil se hlavou po centru Zdenka Ernekera. 7:0. V 55. minutě po výborném zpracování centru v pokutovém území a umístěnou střelou zvyšoval na 7:0 Tomáš Novák. V 74. minutě zakončil náš brankostroj Luboš Trlica, když dopravil míč do hostující brány. 8:0. V závěru utkání se dočkali i hosté když se z VPK  trefil Běhunek. 8:1.

 
Čt 2. říjen 2014, 11:28:33 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one