FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SA DĚČÍN  6 :  3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (3:3)
V sobotu 6.9.2014 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání na hřišti favorita soutěže SA Děčín. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Štalcer, Vašák, Bernát, Endlicher, Majer, Knestl, Němec, Wild, Dvořák, Dontchev, Brom

náhradníci: Světelský, Frič


sestava hostí: Víšek, Dusil, Hromádko, Trlica P. ml., Gálik, Štarman, Novák, Trlica L., Lohniský, Veselý, Kunta

náhradníci: Trlica P. st., Hýl F.
 
   V úvodu utkání jsme si vytvořili mírnou převahu, měli jsme i několik šancí, ale bohužel v 7. minutě jsme inkasovali střelou zdálky umístěnou do prvého horního růžku naší branky. 1:0.  I přesto jsme nadále ohrožovali domácího gólmana a tak v 16. minutě jsme po faulu na Jirku Štarmana zahrávali pokutový kop. Ten Luboš Trlica s přehledem proměnil a srovnal na 1:1.  Ve 26. minutě po centru z levé strany se krásně hlavou trefil Bohouš Veselý 1:2. Ve 34. minutě se pěkně uvolnil Pavel Kunta a nekompromisní střelou prostřelil domácího brankáře 1:3. To bylo bohužel z naší strany vše. Domácí v 36. minutě rychle snížili po rohovém kopu na 2:3 a ve 40. minutě po chybě naší obrany srovnali na 3:3. Celý první poločas se hrál vyrovnaný fotbal, měli jsme více brankových příležitostí, ale bohužel jsme je nevyužili. Poločas 3:3.
   Ve druhém poločase jsme v úvodu ve 48. minutě prohrávali přízemní střelou k tyči 4:3. Přesto se naše mužstvo i nadále tlačilo do zakončení, ale už jsme si nedokázali vytvořit brankovou příležitost. V 67. minutě  po skrumáži před naší brankou domácí skórovali 5:3. V 76. minutě domácí zvyšovali z pokutového kopu 6:3 a tímto výsledkem skončilo utkání.
Po 13. říjen 2014, 14:54:21 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one