SPARTAK BOLETICE n/L  1 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:1)
naše sestava : Víšek, Gálik, Majer, Nýdr,Trlica P .ml, Štarman, Erneker, Trlica L., Lohniský, Šlaj, Kunta

náhradníci: Forro, Veselý, Světelský,Trlica P st., Fryc

rozhodčí: Budský V., Majsršín, Jarisch

Zápas začal za velkého vedra. Od 25. minuty přišel neskutečný liják jenž hřiště změnil ve skoro nehratelnou plochu.
Zápas jsme začali  velmi dobře. V 10. minutě  Petr Šlaj překvapivou střelou z 20 metrů trefil obě tyče a míč zapadl do brány domácích. 0:1. Domácí poté hru vyrovnali, ale bez náznaku vážnější šance.  Ve 25. mintě se spustila průtrž mračen s blesky,  přesto hlavní rozhočí nechal zápas pokračovat. Domácí za tohoto počasí vytěžili penaltu za údajnou ruku našeho hráče, kterou viděl pouze hlavní arbitr, domácí hráč ze značky pokutového kopu přestřelil. Poločas 0:1.
Ihned po zahájení druhé půle jsme se snažili navýšit vedení, a povedlo se nám to v 60. minutě z penalty po ruce jednoho z obránců. Penalty bezpečně proměnuje L.Trlica a nebylo tomu jinak ani v Boleticích 0:2. Domácí přeci jen snížily a to v 77. minutě, kdy míč zůstal ve velké kaluži před naší brankou a domácí tak pohodlně snížili na 1:2. Zápas se poté už jen dohrával i přes náznaky šancí Boletic. Konec zápasu 1:2.
Ne 21. červen 2015, 20:50:06 CEST