FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  5 : 1  SK PLASTON ŠLUKNOV "B" (1:1)
V sobotu 6.6.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Na domácím trávníku přivítalo rezervu Šluknova. Zápas se hrál za horkého počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Forro, Nídr, Majer, Gálik, Trlica P. ml., Hromádko, Lohniský, Kunta, Erneker, Trlica L., Šlaj,

náhradníci: Štarman, Fryc, Světelský

sestava hostí: Mikula, Dvořák, Oplt, Suk, Šeliga, Beneš, Brda, Jiřínský, Vyšohlíd, Jarábek, Jílek

náhradníci: Žák

rozhodčí: Beneš K., Michek P. a Šťastný Z.

Od počátku utkání se hrál vyrovnaný zápas. Horké počasí bylo znát na všech hráčích. Přesto jsme se v 18. minutě po faulu v pokutovém území a následném pokutovém kopu dostali do vedení. Luboš Trlica 1:0. Hosté ovšem po šesti minutách vyrovnali střelou Vyšohlída na poločasových 1:1.
   V úvodu druhého poločasu byli lepší hosté, ale v 56. minutě jsme opět zahrávali pokutový kop a Luboš Trlica i tento proměnil. 2:1. Když se hosté dostávali do tlaku tak JIrka Štarman zázračným gólem z nulového úhlu zvýšil na 3:1. V 79. minutě se zaskvěl Ondra Gálik a krásnou střelou zvýšil na 4:1. V podstatě po rozehrání přidal poslední branku Zdenek Erneker a stanovil tak skóre utkání na 5:1.

Ne 21. červen 2015, 20:49:43 CEST