FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 3  TJ SLOVAN JIŘETÍN p.J. (1:1) PK 3:4
V sobotu 30.5.2015 pokračovala 24. kolem II. třída okresního přeboru mužů. Naše mužstvo přivítalo na domácím trávníku Slovan Jiřetín p.J.. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu. 

naše sestava: Forró, Fryc, Hromádko, Gálik, Šlaj, Nídr, Lohnický, Hýl F., Kunta, Trlica L., Veselý B.

náhradníci: Víšek

sestava hostí: Břeň, Bužík R., Prokop, Kessler, Novák, Bužík F., Kremina, Winzig, Bláha, Bobelák


rozhodčí: Mgr. et Bc. Křížek, Dvořák, Kadora


 
  Hosté přijeli pouze s deseti hráči, ale bojovnou hrou se dostali brzy do vedení 0:1. Do poločasu jsme srovnali stav utkání krásnou střelou Filipa Hýla 1:1. V zápětí byl vyločen hráč hostí za druhou žlutou kartu. Poločas 1:1.
  Úvod druhé půle se nám nevydařil a tak jsme inksiovali na 1:2.  Dokázali jsme však po krásné akci a pěkném brance Martina Lohniského vyrovnat na 2:2. Pět minut před koncem utkání Martin Lohniský poslal po skrumáži před hostujíí brankou naše mužstvo do vedení 3:2. Bohužel jsme podcenili závěr utkání a hosté v 90. minutě vyrovnli na konečných 3:3. V penaltovém rozstřelu jsme jako vždy nebyli úspěšní a tak si Jiřetín odváží dva body.
So 13. červen 2015, 21:21:25 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one