SK MARKVARTICE  1 : 5  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:2)

V sobotu 23.5.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti v Markvarticích. Zápas se odehrával při zataženém, větrném počasí na dobře připraveném trávníku.

Naše sestava: Víšek, Gálik, Majer, Trlica ml., Štarman, Nídr, Trlica L, Novák, Lohnický, Veselý, Kunta

náhradníci: Forro, Šlaj, Fryc

rozhodčí: Pöskcho, Budský ml., Špína

Do 15 minuty se hrálo vyrovnané utkání od šestnácky k šestnátce s náznaky šancí. V 17 minutě po rohovém kopu P.Trlici a velkém závaru se míč dostal k B.Veselému a ten ho "uklidil" do branky 0:1. Domací se k žádne šanci nedostali. Ve 21.minutě po dalším parádní rohu P.Trlici  dává L.Trlica na 0:2. Poločas 0:2.
Po přestávce se chvíli domácí snažili změnit skóre, ale naše obrana fungovala na jedničku. V 56.minutě ukončuje snažení hlavou B.Veselý  0:3, opět po centru P.Trlici. V 70. minutě zvyšuje L.Trlica na 0:4.Poté domácí snížili po nedorozumění v naší obraně 1:4. A to nejlepší přišlo v 85. minutě H.Majer  rozehrával tresný kop z 65 metrů a k překvapení všech míč skončil v síti domácího brankáře Kouby ml. 1:5.

So 13. červen 2015, 21:21:03 CEST