FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  9 : 0  FK DOLNÍ POUSTEVNA  (5:0)

Sestava domácích: Víšek, Trlica P. st., Majer, Štarman, Trlica P. ml., Novák, Lohniský, Ženíšek, Kunta, Trlica L., Veselý

náhrdadníci: Šlaj, Fryc, Světelský, Forro

sestava hostí: Moravec, Kolda, Mitternach Robert, Moravec, Svačina, Šafránek, Heyl, Karpíšek, Hájek

rozhodčí: Kouba P., Špína Š., Hýl J. (laik)

Zápas začal s 20. minutovým spožděním, jelikož se nedostavil hlavní rozhodčí. Hosté přijeli pouze v devíti hráčích a tak podle toho také utkání vypadalo. Naši hráči měli velkou územní převahu. Branky vstřelili v 9. minutě Honza Majer, v 17. minutě Pavel Kunta ve 24. minutě Luboš Trlica ve 36. Bohouš Veselý a ve 41. minutě Tomáš Novák. Poločas 5:0.
  Po přestávce se obraz hry nezměnil a tak jsme přidali další čtyři branky. Postupně se trefili v 54. minutě Luboš Trlica v 64. minutě Bohouš Veselý v 77. minutě opět Bohouš Veselý  a v 79. minutě Martin Lohniský. Konečný stav utkání 9:0.

So 13. červen 2015, 21:20:38 CEST