FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 1  SPARTAK JIŘÍKOV  (3:1)
V sobotu 2.5.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Forró, Fryc, Ženíšek, Gálik, Trlica P. ml., Novák, Kunta, Mužík P., Erneker, Trlica L., Šlaj

náhradníci: Veselý, Světelský, Trlica P., Víšek

sestava hostí: Trojan, Šolc, Šikýř, Homolka, Ryšán, Nagy, Holeček, Štěpánek, Škvor, Jessl

náhradníci: Svoboda, Matulík

rozhodčí: Křížek, Janda, Kadora

Zápas byl od úvodního hvizdu vyrovnaný. Přesto jsme se brzy dostali do vedení krásnou brankou Zdenka Ernekera, který umístil míč pod břevno. 9. minuta 1:0. Ve 34. minutě po faulu hostů na našeho ůtočníka a následném vyloučení hostujícího Ryšána vstřelil nádhernou branku z VPK Tomáš Novák, který vymetl pravý horní růžek. 2:0. Ve 44. minutě po pěkné kombinační akci vstřelil Zdenek Erneker branku na 3:0. Do přestávky hosté ještě snížili po samostatné akci Šolce na 3:1.
  Po přestávce se hrál fotbal s mnoha zákeřnými fauli na obou stranách a až v 86. minutě jsme zásluhou Petra Mužíka uzavřeli účet utkání na 4:1.

So 16. květen 2015, 19:25:00 CEST