SK DOBKOVICE  4 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:2)
V sobotu 25.4.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání v Dobkovicích.

naše sestava: Forró, Novák, Trlica P. ml., Trlica L., Erneker, Mužík P., Lohniský, Kunta, Veselý, Gálik, Světelský

náhradníci: Šlaj, Fryc, Víšek

V úvodu utkání nebezpečně zahrozili domácí a v 5. minutě vyrážel Standa Forró nebezpečnou střelu. V 18. minutě po faulu na Pavla Kuntu zahrával Tomáš Novák VPKa otevřels kóre. 0:1. Ve 33. minutě fauloval v našem pokutovém území Petr Trlica domácího ůtočníka a po nařízeném pokutovém kopu bylo vyrováno 1:1. Ve 45. minutě se ve skrumáži před domácí brankou nejlépe zorientoval Bohouš Veselý a vstřelil naší druhou branku. 1:2.
  Ve 49. minutě po chybě naší obrany domácí celek opět vyrovnal. 2:2. V 55. minutě už domácí vedli 3:2. V 60. minutě se našim hráčům podařilo zásluhou Martina Lohniského srovnat na 3:3. Bohužel poslední slovo měli domácí, kteří v 67. minutě vstřelili vítěznou branku.4:3.
So 16. květen 2015, 19:24:37 CEST