FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 :  0 TJ KRÁSNÁ LÍPA  (0:0)
V sobotu 18.4.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo první jarní utkání na domácím trávníku a to s mužstvem TJ Krásná Lípa. Zápas se hrál za chladného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Štarman, Majer, Gálik, Trlica P., Novák, Lohnický, Mužík P., Nídr, Trlica L., Šlaj

náhradníci: Veselý, Světelský, Pták, Forro

sestava hostí: Tran, Bár, Pešír M., Huňara, Herák, Holúbek, Pešír M. ml., Roubíček, Stankovič, Pallag, Matějka

náhradníci: Novák, Koutník, Hroník, Sekyra

rozhodčí: Benda, Kotík, Janda

První poločas se hrálo vyrovnané utkání. Naši hráči si vytvořili mírnou převahu, ale nepodařilo se jim skórovat. Za zmínku snad jen stojí nastřelené břevno Petrem Mužíkem. Poločas 0:0.
   Druhá půle pro nás dopadla šťastněji. V 57. minutě byl v pokutovém území sražen Tomáš Novák a nařízenou penaltu proměnil Luboš Trlica 1:0. Hosté pak byli aktivnější a snžili se o vyrovnání. V 70. minutě však Petr Šlaj rozhodl o výsledku zápasu, když krásně přehodil hostujícího gólman. 2:0.
So 16. květen 2015, 19:24:15 CEST