JISKRA STARÉ KŘEČANY  2 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:2)
   V neděli 29.3.2015 od 14:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání na hřišti Starých Křečan. Zápas se hrál za stáleho deště na silně podmáčeném trávníku, který se během zápasu změnil v oraniště.

naše sestava: Víšek,Trlica.P nejml., Mužík J., Galik, Fryc, Nídr, Novák, Erneker, Trlica L., Veselý, Šlaj P.

V 10. minutě našel dlouhým centrem Tomáš Novák Bohouše Veselého, ten hlavou přihrál Petrovi Šlajovi, který ranou na zadní tyč otevřel skóre zápasu. 0:1. Domácí v 15. minutě po pěkné kombinaci  vyrovnali střelou k tyči 1:1.Poté měli dvě šance domácí, ale náš brankář obě vyrazil. Dvě nebezpečné střely Tomáše Nováka zneškodnil i domací brankář.
Skoré se změnilo v náš prospěch ve 22.minutě, kdy parádní ranou z 30 metrů trefil levou šibenici Petr Trlica 1:2. Po zbytek první půle  se hrál fotbal dle možností terénu od vápna k vápnu.
   V 55. minutě po nepovedeném centru Zdenka Ernekera, z kterého se stala geniální přihrávka, se dostal míč přesně na nohu Petra Šlaje a ten už si věděl rady co s ním. 1:3. Od této chvíle nás domací přišpendlili na vlastní polovinu a snažili se vstřelit branku. Naše obrana odolávala i za přispění Petra Víška, který v 70. minutě chytil hlavičku na brankové čáře.
Domácím se povedlo až v 82. minutě snížit na 2:3. Více  už naše bojovná jedenácka nedovolila a veze domu 3 body.

So 25. duben 2015, 19:00:50 CEST