FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  11 : 1  FK CHŘIBSKÁ  (6:0)
V sobotu 20.6.2015 od 17:00 hod. nastoupilo naše "A" mužstvo na domácím trávníku k poslednímu zápasu ročníku 2014-2015 proti poslednímu mužstvu tabulky FK Chřibská. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Forro, Fryc, Hromádko, Šlaj, Gálik, Nídr, Lohnický, Hýl F., Kunta, Trlica L., Veselý

náhradníci: Víšek, Štarman, Mužík P., Novák T.

sestava hostí: Michek, Makyš, Brzák, Procházka, Hon, Nepovím, Král


rozhodčí: Kouba, Beneš B., KotíkPřesto že hosté přijeli k utkání pouze v sedmi hráčích a naše mužstvo nastoupilo bez několika opor, bylo utkání do 25. minuty vyrovnané. Hosté houževnatě bránili a naši hráči neproměňovali vyložené šance.  Ve 25. minutě protrhl střeleckou nemohoucnost našeho mužstva Ondra Gálik. 1:0. Ve 30. minutě přidal druhou branku Bohouš Veselý 2:0.  Ve 33. minutě se na malém vápně hostí nejlépe zorientoval opět Bohouš Veselý a nekompromisní střelou pod břevno přidal další branku. 3:0. Ve 36. minutě po kombinační akci vstřelil čtvrtý gól David Nídr. 4:0. Ve 38. minutě po samostatné akci přidal pátou branku Martin Lohniský a ve 44. minutě se opět trefil  Martin Lohniský a stanovil poločasový účet. 6:0. 
Po přestávce naši hráči polevili a tak se i soupeř v sedmi hráčích prosadil a v 50. minutě hostující Hon přízemní střelou k tyči snížil na 6:1. V 55. minutě přidal Martin Lohniský svoji třetí branku a zvýšil naše vedení na 7:1. V 62. minutě opět Martin Lohniský přesně zamířil a vedli jsme již 8:1.  V 65. minutě přidal svou třetí branku v zápase i Bohouš Veselý. 9:1.  V 72. minutě Pavel Kunta zvyšoval už na 10:1 a Luboš Trlica krásnou střelou do horního růžku brány přidal poslední branku utkání. 11:1.
S počtem 50 bodů a nejlepším skóre jsme v okresním přeboru mužů v okrese Děčín obsadili druhé místo.

 
Po 20. červenec 2015, 15:35:31 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one