FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 2  SPARTAK BOLETICE n.L. (1:2)   PK 3:5
 
V sobotu 15.11.2014 od 13:30 hod. odehrálo naše mužstvo poslední utkání podzimní části okresního přeboru Děčín. Na domácím trávníku jsme přivítali dosavadního lídra tbulky mužstvo Spartaku Boletice n.L. Záps se hrál za chladného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Dusil, Mužík J., Trlica P. ml., Gálik, Novák, Štarman, Mužík P., Erneker, Trlica L., Kunta

náhradníci: Veselý, Trlica P., Nídr, Fryc, Forro


sestava hostí: Vorel, Ženíšek, Šindelář, Šorm, Humlíček, Znojemský, Klaban, Ranftner, Janovský, Beutler, Rohlíček

náhradníci: Hyl, Švec, Jarolím, Prošek, Horáček


rozhodčí: Musil, Mareš ml. a Hübner   Od úvodního hvizdu se hrálo velice tvrdé utkání. Hosté byli v prvním poločase lepším mužstvem, ale první branku jsme vstřelili my. Ve 12. minutě po centru Zdenka Ernekera se krásně trefil sváteční střelec Jirka Dusil 1:0. Hosté přidali na důrazu a ve 29. minutě srovnal Rohlíček přízemní střelou k pravé tyči. 1:1. Bohužel jsme těsně před poločasem inkasovali druhou branku. Ve 42. minutě se po nahrávce Beutlera trefil hlavou Šindelář a poslal hosty do vedení 1:2.
   Druhý poločas bylo na našich hráčích vidět odhodlání otočit utkání. V 67. minutě se prosadil krásnou střelou Zdenek Erneker a srovnal na konečných 2:2. Na řadu tak přišly pokutové kopy. V nichž jsme prohráli v poměru 3:5 a tak si druhý bod odváží soupeř z Boletic.


Zápas sledovalo 170 diváků
 
Pá 9. leden 2015, 10:32:38 CET
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one