SK PLASTON ŠLUKNOV "B"  1 : 0  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:0)
V neděli 9.11.2014 od 14:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání. Zápas se Šluknovem se hrál v Lipové na travnatém povrchu za chladného počasí.

sestava domácích: Janda, Hlavsa, Kulhavý, Vyšohlíd, Suk, Beneš, Fišer, Rybář, Jiřinský, Čurgali, Svoboda

náhradníci: Dvořák, Jílek, Koukol

sestava hostí: Forro, Dusil, Mužík J., Trlica P., Gálik, Novák, Lohniský, Mužík P., Erneker, Trlica L., Kunta

náhradníci: Veselý, Hýl F., Víšek

rozhodčí: Šťastný Z., Beneš K., Hejl J.

Utkání bylo vyrovnané. V úvodu jsme si vypracovali dvě brankové příležitosti. Zdeněk Erneker se krásněl uvolnil a šel sám na brankaře domácích, bohuže umístěnou střelu k pravé tyči, domácí gólman vyrazil. Pak jsme ještě protáhli domácího brankáře střelou z dálky, kterou likvidoval až na podruhé a na brankové čáře. Domácí měli také příležitost skórovat, ale Standa Forro střelu se štěstím vyrazil na rohový kop. Poločas 0:0.
   Druhý poločas se hrál opět vyrovnaný zápas, také jsme si vypracovali brankovou příležitost, ale domácí gólman všechny naše střely vychytal. Jedinou branku zápasu vstřelil v 61. minutě domácí Beneš, která se trefil přesně k pravé tyči a tím rozhodl utkání. 1:0.

Ne 16. listopad 2014, 07:39:15 CET