FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SLOVAN JIŘETÍN p./J.  3: 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (1:1)
V sobotu 1.11.2014 od 14:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání se Slovanem Jiřetín p./J. Zápas se hrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Břeň, Hanykýř, Prokop. Hermann, Materna, Galata, Pácha, Kremina, Winzig, Šimek, Kessler

náhradníci: Bužík, Bláha

sestava hostí: Víšek, Dusil, Mužík P., Trlica P., Gálik, Novák, Lohniský, Mužík J., Kunta, Trlica L., Veselý

náhradníci: Hýl F., Forro Utkání jsme nezačali vůbec dobře. V 6. minutě jsme prohrávali 1:0, když se domácí hráč trefil přízemní střelou k levé tyči. Přesto naši hráči zabojovali a ve 30. minutě srovnal stav na 1:1 Tomáš Novák, který dorazil vyražený míč do domácí brány. Poločas 1:1.
  V úvodu druhého poločasu jsme se dostali pod tlak. V 60. minutě šli hosté do vedení 2:1. Bohužel hned o minutu později zvyšovali na 3:1.  Do konce utkání se nám podařilo pouze snížit střelou Martina Lohniského 3:2.

 
DSC_0711.jpg
DSC_0712.jpg
Ne 16. listopad 2014, 07:38:42 CET
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one