FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 0  SK MARKVARTICE  (2:0)
V sobotu 25.10.2014 od 14:30 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnatém povrchu za zataženého počasí.

sestava domácích: Víšek,Dusil, Mužík J., Trlica P. ml., Gálik, Novák, Lohniský, Hýl F., Kunta, Trlica L., Veselý

náhradník: Fryc

sestava hostí: Havlíček, Göttlich, Polan, Zdich, Zeman, Vlach, Jaroši, Raba, Gaher, Svobod, Šafránek,

náhradníci: Hagara, Kolman

rozhodčí: Mareš J. ml., Šimeček L., Beneš B.

Utkání se hrálo na těžkém povrchu. Poločas byl oboustranně vyrovnaný, žádná vyložená šance. My jsme skórovali po chybách brankáře, který neudržel míč a v obou případech jsme pohotově doráželi. V 9. minutě otevřel skóre Pavel Kunta a ve 32. minutě přidal druhou branku Bohouš Veselý. Poločas 2:0.
   Druhá půle se odehrávala bez velkých šancí. V 79. minutě opět hostující brankář neudržel střelu a Pavel Kunta tak mohl pohodlně skórovat po třetí. V 82. minutě jsme mohli přidat další branku z pokutového kopu, ale Luboš Trlica nastřelil tyč. Zápas tak skončil výhrou našeho celku 3:0.

Ne 9. listopad 2014, 18:43:52 CET