FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 3  SPORT AREÁL DĚČÍN  (1:1)   PP (3:5)

V sobotu 19.10.2013 od 15:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti s mužstvem Sport areál Děčín. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného, ale studeného počasí.

sestava domácích: Forró, Štarman, Dusil, Onik, Trlica P. ml., Fryc, Lohnický, Mužík P., Erneker, Trlica L., Veselý

náhradníci: Víšek, Nídr

sestava hostí: Stejskal, Kopecký, Hloušek, Killian, Kořínek, Majer, Vlasák, Galaš, Culek, Drahoňovský, Majerik

náhradníci: Endlicher, Světelský, Vašák, Štalcer

Rozhodčí: Procházka, Havran, lajk

Zápas se od úvodních minut hrál ve vysokém tempu, v úvodu utkání našel Luboš Trlica krásnou přihrávkou Bohouše Veselého a ten  sám před hostujícím brankářem tuto šanci proměnil. Ve 2. minutě utkání jsme se ujali vedení 1:0. Bohužel nám radost dlouho nevydržela, ve 4. minutě po chybě obrany hosté srovnali. Našeho gólmana prostřelil hostující Galaš. Do poločasu se hrál výborný fotbal na obou stranách se spoustou šancí. Několikrát nás podržel skvělými zákroky Standa Forró. Poločas skončil 1:1.
   V úvodu druhého poločasu jsme inkasovali branku. Hostující Kořínek ve 46. minutě poslal hosty do vedení.1:2. V 57. minutě se po výkopu Standy Forra probojoval k míči střelec Bohouš Veselý a po srážce hostujícího gólmana s obráncem skóroval Bohouš do prázdné branky 2:2. V 67. minutě se opět po nedorozumění naší obrany trefují hosté Culkem na 2:3. V závěru utkání v 86. minutě jsme zahrávali po ruce hostujícího obránce pokutový kop a Luboš Trlica vyrovnal na konečných 3:3.
   Poté se o třetí bod zahrávaly pokutové kopy. Hosté se nemýlili ani jednou, z našeho mužstva neproměnil Luboš Trlica a poslední penalta na naší straně se již zahrávat nemusela.

St 8. leden 2014, 12:30:26 CET