FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SK PRYSK  4 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (3:1)


   V sobotu 13.10.2013 od 16:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na hřišti SK Prysk. Zápas se hrál na bahnitém, promáčeném až neregulérním hřišti, za svitu podzimního sluníčka.

naše sestava: Forro, Štarman, Fryc, Dusil, Onik, Nýdr, Trlica P.nejml., Mužík P., Lohniský, Veselý, Trlica L., 

náhradník: Víšek


  V úvodu utkání měli domácí 3 šance na skórování, ani jednu neproměnili, za to naši útočníci svou první šanci proměnili v gól ve 22.minutě a to Lubošem Trlicou (který jako jediný zaslouží pochvalu za snahu) 0:1.Pár minut stačilo domácím na vyrovnání 1:1 i díky chybě stoperské dvojice, která v den zápasu nebyla v ideální formě. Vzápětí domácí zvyšují vedení na 2:1 i když po faulu na našeho stopera, který přehlédl nepřesný a chybující hl.rozhodčí. Aby nebylo všemu konec ve 44.minutě utekl útočník Prysku stoperské dvojici  a prostřelil našeho gólmana 3:1.

  Do druhého poločasu naši hráči nastoupili s odhodláním obrátit skóre na naší stranu.V 60.minutě také snižoval hlavou L.Trlica na 2:3. Od této chvíle bylo naše mužstvo lepší, ale co dokázali naši hráči zahodit je až neuvěřitelné. Na šance 7:1 a na rohy 14:3, co více k tomu dodat. V 80.minutě za již překonaného gólmana Prysku fantasticky zaskočil stoper a míč vyhlavičkoval. V přemíře snahy byla naše obrana stále více otevřená a domácí ukázali jak proměňovat šance 4:2. Pak se už zápas jen dohrával, škoda neproměněných šancí, jelikož my jsme si góly dali v podstatě sami.

  Příští zápas odehrajeme v sobotu 19.10.2013 na domácím hřišti s mužstvem SA Děčín. Utkání začíná v 15:30 hod.


So 26. říjen 2013, 17:55:34 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one