FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 0 SK DOBKOVICE  (2:0)

V sobotu 14.9.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo 4. kolo okresního přeboru Děčín. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

naše sestava: Forró, Štarman, Dusil, Onik, Trlica P. ml., Fiala, Lohniský, Mužík P., Erneker, Trlica L., Čámra

náhradníci: Veselý, Fryc, Nídr

sestava hostí: Rajman, Tomášek, Dvořák, Dyrynk, Martin, Fous, Kořínek, Hammer, Příhonský, Štol R., Štol M.

náhradníci: Pešťák, Kozlík, Štol Z., Roshi

rozhodčí: Křížek, Dostál, Trnka

První poločas byl plný nepřesností, obě mužstva nedokázala proměnit svoje šance asi i zásluhou obou brankářů. Až v závěru první půle kdy byl vyloučen ve 40. minutě hostující Michal Štol po faulu na Zdeňka Ernekera jsme se konečně gólově prosadili. Ve 41. minutě se střelou z hranice velkého vápna k pravé tyči trefil Petr Mužík. 1:0. Ve 44. minutě zvyšoval Zdeněk Erneker po krásné samostatné akci zvýšil na 2:O. A tímto skóre skončil i první poločas.
   Druhý poločas se hosté snažili zápas vyrovnat, ale všechny střelecké pokusy pochytal Standa Forró. Několika dobrými zákroky se předvedl i hostující gólman Rajman. V 80. minutě však kapituloval po dorážce Bohouše Veselého, který nekompromisní střelou stanovil výsledek utkání na 3:0.

So 26. říjen 2013, 17:52:18 CEST