FK CHŘIBSKÁ  0 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:1)

sestava našeho mužstva: Forró, Štarman, Dusil, Onik, Nídr, Lohnický, Mužík P., Trlica L., Veselý, Fryc, Trlica P. ml.

náhradník: Čámra

rozhodčí utkání: Procházka, Benda a

Ve 2. minutě utkání šel na brankáře domácích Bohouš Veselý, který neproměnil velkou šanci.V 10. minutě David Nídr neproměňuje další velkou šanci našeho mužstva. Ve 14. minutě gólman Standa Forró likviduje nebezpečnou střelu z hranice velkého vápna. Ve 25. minutě otevřel skóre utkání David Nídr 0:1.
   V 66. minutě obdržel Petr Trlica ml. žlutou kartu a oprávněně nařízený pokutový kop likviduje Standa Forró, který střelu vytlačil na roh. Z následného rovového kopu se opět zaskvěl Standa Forró. V 70. minutě po rohovém kopu skóruje hlavou Luboš Trlica a stanovuje tak účet utkání 0:2.
   Celé utkání objektivně rozhodoval jeden z nejlepších rozhodčích okresu p. Procházka.
So 26. říjen 2013, 17:51:41 CEST