FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  8 : 2  FK DOLNÍ POUSTEVNA  (5:0)

V sobotu 24.5.2014 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání s mužstvem FK Dolní Poustevna. Zápas se hrál za deštivého počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Nídr, Hromádko, Onik, Trlica P. ml., Novák, Lohnický, Mužík P., Erneker, Trlica L., Kunta

náhradníci: Veselý, Dusil, Forró

sestava hostí: Hofman, Bálek, Svačina, Lukacs, Kern, Heyl, Kolda, Slanina, Hájek, Hrdlička, Karpíšek

náhradníci: Mitternacht, Píša

rozhodčí: Jachimstál, Mareš, Janda

Od začátku utkání jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. V 7. minutě otevřel skóre Luboš Trlica 1:0. O dvě minuty později zvyšoval  Tomáš Novák na 2:0. Na třetí branku jsme si počkali do 36. minuty, kterou vstřelil Zdenek Erneker. Ve 40. minutě se trefil Pavel Kunta a ve 43. minutě uzavřel gólový účet prvního poločasu Petr Mužík 5:0.
   V úvodu druhého poločasu se podruhé trefil kapitán Tomáš Novák ve 46. minutě zvyšoval na 6:0.V 71. minutě přidal svou druhou branku v utkání Zdenek Erneker 7:0. poté si naše mužstvo vybralo slabou chvilku. V 76. minutě jsme si dali vlastní gól a v 80. minutě hosté kopali pokutový kop za faul na pronikajícího hráče v našem pokutovém území. 7:2. V 82. minutě vstřelil poslední branku utkání Luboš Trlica a po zásluze jsme v poklidném zápasovém tempu zvítězili 8:2.

Příští utkání sehrajeme v neděli 1:6:2014 od 14:00 hod. ve Starých Křečanech.

Po 16. červen 2014, 07:25:21 CEST